Posted in Ընտրությամբ գործունեություն

Հունվարի 10-14 ներկայացրած խնդիրների լուծումները

05․02․2020-06․02․2020

1․ Դավիթը 10 միանման փուչիկ գնելու համար ծախսեց 200 դրամ ավելի, քան Անահիտը՝ այդպիսի 6 փուչիկ գնելու համար։ Որքա՞ն արժեր այդպիսի 3 միանման փուչիկը։

Լուծում։

Շարունակել կարդալ “Հունվարի 10-14 ներկայացրած խնդիրների լուծումները”